Video reportažai

Vaizdinių terapija – tai senovės Kinijos tradicinės ir alternatyvios medicinos junginys. Vaizdinių terapijos taikymas leidžia tiksliai ir veiksmingai pagerinti žmogaus savijautą, nenaudojant medicininės įrangos, vaistinių preparatų ar kitų tradicinei medicinai priskiriamų manipuliacijų, todėl ši terapija drąsiai vadinama natūralia medicina. Vaizdinių terapijoje ieškoma, nustatoma ir šalinama priežastis, sukėlusi vienokį ar kitokį žmogaus negalavimą. Dirbama trijuose lygmenyse – informacijos, energijos ir fizinio kūno. Dažniausiai tokia eilės tvarka atsiranda negalavimas. Gaunama neteisinga informacija, keičiasi energetika kūne ir tik tada mes pajuntame tai fiziniame kūne. Minėtos negalavimo priežasties paieškos procese vyksta žmogaus išklausymas, rankų judesiais skanuojamas žmogaus kūno vaizdas, klausomas pulsas, spaudomi energetiniai taškai. Tokiu būdu suaktyvinama, subalansuojama ir atstatoma energijos tekmė, sutrikusių organų vaizdas keičiamas gyvybę nešančiais vaizdiniais. Vaizdinių terapijos metodai yra unikalūs bei labai veiksmingi.

Ši terapija, tai rytų medicinos junginys padedantis atstatyti žmogaus informacinį, energetinį ir fizinį kūną. Atliekant pulso diagnostiką pagal tradicinę kinų mediciną (TKM), taikant akupresūrą, plekšnojimus, taikant visceralinę (pilvo organų masažą) ir vaizdinių terapiją, gaunamas unikalus rezultatas, atstatantis žmogaus gyvybinę energiją. Moterims padeda susitvarkyti skausmingas ir gausias mėnesines, vyrams – prostatos problemas, padeda susireguliuoti virškinimo ir tuštinimosi procesui, atpalaiduoja įtampas. 

Čigongo penktas ir šeštas paruošiamieji pratimai visada daromi kartu. Tai universali meditacija padedanti išmankštinti stuburą, aktyvuojanti visą virškinimo sistemą, subalansuojanti emocijas.

Penktas paruošiamasis pratimas vadinasi “Susijungimas su Dangumi ir Žeme”. Šeštas pratimas – “In ir Jang kamuolio maišymas”. Norint pajusti šios meditacijos naudą, rekomenduojama atlikti kiekvieną dieną po 1val. pageidautina basomis lauke.  

Atlikimas. Sukuriam stipraus, nenugalimo drakono vaizdinį. Drakonas neria į jūrą ir tvirtais nagais įsikabina į jūros dugną.

Stovime Čigongo stovėsenoj. Sukuriam gervės vaizdinį. Pradedam sukti galvą nuo vidurio link kairio peties 8 kartus, tuomet link dešinio peties 8 kartus. Sukam lėtai tarsi snapu glostytume plunksnas. Po to 8 kartus lenkiames žemyn ir S raide “išvyniojam” stuburą.

Tai Čigongo (ciguno) antras paruošiamasis pratimas. Atliekamas stovint, į šonus ištiestomis rankomis, delnais į žemę, lėtai jas suvedant priešais save ir vėl gražinant į pradinę padėtį, taip 8 kartus. Po to delnai apverčiami į dangų ir pratimas vėl kartojamas 8 kartus. Dėmesys nukreiptas į delnus.

Šis pratimas atliekamas prieš pradedant medituoti. Atidaro viršutinės kūno dalies kanalus, subalansuoja emocijas, kairę/dešinę puses, imti/duoti pasauliui. Svarbu sukurti/prisiminti mažą laimingą vaiką, įsikūnyti į jį. Priešais save jausti/matyti Mokytoją/Kūrėją. Svarbu delnus sukti per riešus. Atliekami 8 judesiai į save, 8 nuo savęs.

Džong Juan Čigongas, tai senovės Kinijos pratimų bei meditacijų sistema. Tai energijos naudojimo menas, gerinantis savijautą, ugdantis vidinę galią, treniruojantis protą, padedantis pasiekti dvasinę pilnatvę. Tai savęs pažinimo kelias.

Šioje laidoje pasakojam, kaip pravalyti organizmą, pasiruošti pirčiai, sustiprinti imunitetą. Dalinamės skaniais receptais iš laukinių žolių.
 
 

Senovės rytų medicinoje šaltis ir karštis turi didelį poveikį organizmui. Šioje laidoje pasakojam, kodėl svarbu iš kūno išstumti šaltį ir kaip tai padaryti paprastais, namų metodais.

Laidoje “Vantos lapas” 2021 06 05

arba

FB grupėje Meditacijos, Sveikatinimosi Praktikos 

Apie šąlančias kojas ir energijos pakėlimą 108 kartų plekšnojimusi.

Laidoje “Vantos lapas” 2021 07 03