Apie kepenų valymą
Informacija žmonėms besivalantiems kepenis.
Prie viso šio proceso rekomenduojama įtraukti ilgus pasivaikščiojimus gamtoj, sugeriant per akis pavasarinę žalią spalvą. Tai taip pat valo kepenis.
Praktikas gamtoje – klausantis čiurlenančio upelio, paukščių balsų, įsileidžiant į save saulės šviesą.
Galima daryti 1 valymą.
Galima – kaskadą, kas 2-3 savaites, viso 4 kepenų valymus.
Per 4 kartus išvalomos visos 4 kepenų dalys.
DĖMESIO!!!
Valant tokiu būdu, žmogus turi būti pasišventęs tam.
Tarp valymų ir po valymo bent 2-3 savaites maitintis sveikai 🙂
Procesui reikės:
• magnio sulfato- karčiosios druskos (epsom salt) 50 g ( jei nerasite eilinėse vaistinėse, tai tikrai yra Universitetinėje vaistinėje ir Gedimino pr. budinčioj vaistinėj)
• 100- 150 g extra virgin alyvuogių aliejaus
• žaliųjų citrinų, kad išspaustume 100- 150g sulčių (gali būti ir paprastos citrinos ar greipfrutai)
• šildyklės, geriausia guminė, būna daugiafunkcinės – ir šildyklė, ir pakeitus antgalį, klizma 🙂
Proceso eiga.
Savaitę iki pasirinktos kepenų valymo datos nebevalgom gyvulinės kilmės maisto, pieno produktų, kiaušinių, cukraus, miltinių gaminių. Taip pat kepto, bei riebaus.
Geriausia – pirmoj dienos pusėj vaisiai, antroje – daržovės žalios, garintos, troškintos.
Spauskite ir gerkite šviežias obuolių sultis. Iš pakelių arba kaitintos netinka!!!
Tokiu būdu atmirks ir išsivalys žarnynas.
• Valymo dieną atidėkite visus sunkius, stresinius darbus kitai savaitei. Nedirbkite sunkaus fizinio darbo.
• Nuo 14 h nieko nebevalgyti, dar geriau nuo 12 h.
• Maistas- vaisiai, salotos, daržovės.
• 18 h išgerti beveik pilną stiklinę (180-190 ml) virinto nešalto vandens su 1 v.š. karčios druskos. Prieš geriant gerai išmaišyti, kad druska nenusėstų ant dugno. Jei gerti bus kartu – galite įlašinti šiek tiek laimo ar greipfrutų sulčių.
• Ant dešinio šono, kepenų srityje uždėti šildyklę ( labai patogu chalatas su diržu, kuris prilaiko šildyklę reikiamoj vietoj). Kas nori gali pagulėt karštoj vonioj.
• 20 h išgerti antrą stiklinę vandens su karčiąja druska.
• 21:30 h išsispauskit 100-150 ml laimo (arba citrinų) sulčių ir atskirai įsipilkit tiek pat nerafinuotio alyvuogių aliejaus. Įsitaisykit patogiai ir pradėkit mažais gurkšneliais gerti aliejų ir sultis. Iš pradžių 2-3 gurkšniai aliejaus ir iš karto 2-3 gurkšniai sulčių Padarius 10- 15 min pertrauką vėl kartoti gėrimą. Ir taip kol pabaigsit abi stiklines. Jei nepriimtina gerti vieną aliejų, galit sumaišyti kartu ir taip gurkšnoti. Man labiau patinka gerti atskirai, nes tada citrinų sultys greičiau nuplauna aliejaus skonį ir riebumą. Gėrimas gali trukti apie 1- 2 valandas, čia individualiai. Šildyklę nuimkit.
• Viską išgėrus iškart gulkit į lovą. Lengvai pamasažuokit kepenų plotą įsivaizduojant kaip atsipalaiduoja visi latakai, kvėpuojant vizualizuokit nukreiptą ugninį srautą į kepenis.
• Ryte, jei atsikelsit anksti 6-7 h, išgerkit dar vieną stiklinę karčiosios druskos.
• Ryte turėtumėt bent keletą kartų išsituštint, turėtų išeiti akmenukai, kurie paprastai plūduriuoja paviršiuje. Jei nepavyko išsituštinti, geriausia pasistatykit klizmą, jei ne- apie 8-9 val vėl išgerti karčios druskos.
• Gerti virintą vandenį arba obuolių sultis skiestas vandeniu. Apie 12 val galima pusryčiauti. Jauskit ko prašosi organizmas. Aišku tai turi būti lengvas maistas – vaisiai, daržovės, košės (geriausiai bolivinė balanda). Pora dienų maitinkitės be gyvulinio maisto ( be pieniškų, be kiaušinių) be cukraus ir miltinių patiekalų.
• Visą dieną skirkite poilsiui, būkit grynam ore, medituokit.
Klauskite, asmeniškai, jei kas neaišku.
Sėkmės 🙂
Kepenys
Apie bambą! 😉
Žmonės laiko bambą nereikalingu gumbeliu ir mano, kad maitinasi per burną.
Netiesa… begalinis gyvybingumas slypi bambos srity. Mumyse snaudžia koncentracijos taškai. Dauguma žmonių net neįsivaizduoja, kad sutelkdami dėmesį į juos, sužadintų savo gyvybines jėgas, išsigydytų negalavimus, išplėstų sąmonę ir nuramintų protą.
Viena iš tokių vietų yra bambos srityje. Sukoncentravę į ją dėmesį, pajusite plūstant galingą jėgą (gal būt ne iškarto, reikės šiek tiek kantrybės, savidisciplinos ir laiko).
Meditacijos eiga.
Atsisėdate patogiai, stuburas tiesus, rankos sudėtos ant bambos. Užsimerkiate ir dėmesį nukreipiate į bambos sritį. Taip visiškai atsipalaidavę sėdite, kiekvieną sykį meditacijos laiką vis ilgindami iki 1valandos.
Praktikuojant būna slenksčiai. Kai norisi atsimerkti, judėti, krutėti, kasytis, viską mesti ir panašiai. Pasistenkite giliai kvėpuoti, neatsimerkinėti ir nejudėti. Jeigu tai pavyksta, jūs peržiangiate slenkstį ir jūsų meditacijų lygmuo pakyla. Taip jūs galite išsėdėti vis ramiau ir ilgiau kad ir 2-3 valandas. Kūnas atsipalaiduoja, mintys nustoja varginusios, žmogus panyra į meditacinę būseną.
P.s.
Rankas reikia uždėti taip, kad delno centras būtų ant bambos. Moterų dedama pirma dešinė ant viršaus kairė ranka, vyrų – atvirkščiai.