Apie mane

Apie mane

Loreta Tiagun
Loreta Tiagun

Vieną dieną, atidžiai pažiūrėjusi į veidrodį, nustebau… Priešais mane stovėjo nepažįstama moteris. Išsekusi, sulysusi, veidas buvo liūdnas ir pilkas. Po keturių vaikų gimdymo, auginimo, maitinimo, nemigo naktų buvau fiziškai ir emociškai išsekusi… Niekas nebeteikė džiaugsmo…

Supratau, kad reikia kažką daryti. Tuomet mačiau du kelius: eiti pas tradicinius gydytojus ieškoti medikamentinės pagalbos arba ieškoti alternatyvų… taip aš radau Džun Juan Čigongą. Čigongą pradėjau praktikuoti 2014 metais. Praktikuojant kas dieną, per save patyriau, kaip praktikos ir meditacijos gali keisti žmogaus gyvenimą (sveikatą, požiūrį į jį supantį pasaulį, problemas, kurios tapo tik klausimais, kuriuos galima išspręsti…) 2015 metais praėjau Čigongo 2 pakopą, 2016 metais – 3 ir 4 pakopas. Tapau Džun Juan Čigongo Meistro Siui Mintano asmenine mokine. 2016-2017 mokiausi Vaizdinių medicinos Kundavelio institute Pekine. Grįžusi, gautas žinias iš karto pradėjau įgyvendinti. 2017 metais tapau Čigongo instruktore. Vedu bendrąsias ir moterų praktikas užsiimu Vaizdinių terapija. Intensyviai dalyvauju Meistro ir kitų mokytojų retrytuose, meditacijų stovyklose. Džun Juan Čigongas tapo mano gyvenimo dalimi.

Tik JUDESYS/JUDĖJIMAS generuoja energiją, todėl kelionė tęsiasi.

2018-2020 metais studijavau Holistinio Ugdymo Institute. 

2020-2022 tęsiau studijas ir baigiau Šokio-Judesio Terapijos magistrantūros studijas Vilniaus Universitete, medicinos fakultete. Studijavau: neurologiją; klinikinę psichologiją; vaikų, paauglių ir suaugusiųjų psichiatriją; individualų ir grupinį konsultavimą; biopsichosocialinės sveikatos teoriją, klinikinį darbą ir etiką; reabilitaciją ir komandinį darbą; mokslinių tyrimų metodologiją (kiekybiniai ir kokybiniai tyrimai); kūno ir šokio-judesio terapiją.

Įgijau sveikatos mokslų magistro kvalifikaciją.

Šiuo metu konsultuoju individualiai, vedu grupines šokio-judesio terapijas.

Loreta Tiagun

Kontaktai

Skambinkite: +370 655 53 707

Rašykite: loreta.tiagun@gmail.com

Susisiekite: Facebook