Atsiliepimai

meditacija, vanduo

Atsiliepimai

5/5

„Noriu šiltai padėkoti už susitikimą. Labai vertinu Jūsų gebėjimus ir žinias. Visą dieną galvojau apie tai, kaip jaučiausi, ką Jūs darėte, kaip tai darėte. Mane taip nustebino, kaip rankomis sugebėjote išjudinti energijas iki maximumo iki kitą minutę tomis pačiomis rankomis stabilizavote vandenyną. Kaip jautėte kur skauda ir kas skauda, kiek ilgai skauda. Tai buvo stipru. Pirmą kartą mano kūną iš tikrųjų girdėjo žmogus iš šono. Pagaliau, po tiek laiko paieškos. Reikėjo tiesiog ateiti ten, kur kalba vienoda, o ne skirtinga. Ačiū už tai, ką darote 🙂 “

Arina

5/5

„Moteriškai švelnios, bet stiprios vaizdinių terapeutės Loretos rankos daro stebuklus, o man didžiausias stebuklas buvo tai, jog po šių seansų ir lankytų Loretos vedamų Moterų praktikų pastojau ir susilaukiau vaikelio! Tikiu, kad būtent šie seansai ir praktikos palengvino vaikelio atėjimą į mūsų šeimą. Miela Loreta, Jūsų vedamos Moterų praktikos yra nuostabi kiekvienos moters investicija į save, į savo Moteriškumą. Ačiū!”

Edita (29 m)

5/5

Nuoširdus ačiū Jums, Loreta, už profesionalų ir šiuolaikišką senosios kinų medicinos pritaikymą pagerinant manąją sveikatą ir energijos sugrąžinimą. Labai džiaugiuosi, kad ryžausi vaizdinių terapijos seansams, jog būtų pašalinta per tiek metų susikaupusi įtampa,atpalaiduotas kūnas, tikiu, atstatytas vidaus organų sklandus funkcionavimas. Nuoširdžiai rekomenduoju apsilankyti Loretos vaizdinių terapijos seansuose ir susigrąžinti gyvybingumą ir sustiprinti sveikatą. Ačiū. 

Emilis (38 m)

5/5

Su Loreta keliai mus suvedė prieš 3 metus praktikuojant Džun Juan Čigongą. Esu dėkinga likimui ir aplinkybėms, jog turiu galimybę praktikuoti, pažinti save bei pasaulį visai kitu kampu. Per trejus metus galiu drąsiai teigti, jog jaučiu didelius pasikeitimus tiek dvasiniam, tiek fiziniam lygmenyje. Intensyvios ir reguliarios praktikos pagerina viso kūno tonusą, gerina miego kokybę bei pakelia energijos ir darbingumo lygį. Loreta puiki instruktorė bei kinų vaizdinių medicinos terapeutė. Kelis kartus per metus lankausi pas Loretą vaizdinių terapijos seansuose, kurių metu dirbama su visu kūnu, aktyvuojami energetiniai taškai, šalinami energetiniai blokai ir atliekama bendra kūno diagnostika. Po seanso kūnas atrodo lengvas, širdis rami, o veidą papuošia plati šypsena. Tuo pačiu aptariami aktualūs klausimai sveikatos tema, terapeutas esant poreikiui rekomenduoja mitybos planą, kuris padeda sureguliuoti visų organų veiklą bei pagerinti bendrą savijautą. Dėka vaizdinių terapijos bei suteiktų rekomendacijų, mitybos klausimais, pagerėjo virškinamojo trakto veikla, išnyko ne vienerius metus kankinusi “aknė” veido srityje. Nuoširdžiai rekomenduoju ateiti ir išbandyti vaizdinių terapiją ar meditaciją. Mes, žmonės, dažnai mėgstame savo bėdas, negalavimus užkrauti kitiems, su lūkesčiu, o kartais net reikalavimu, mums padėti ar už mus išspręsti mus kankinančius klausimus. Džun Juan Čigongas yra priemonių šaltinis leisiantis padėti sau meditacijų, dinaminių pratimų ar vaizdinių terapijos pagalba. Būkite drąsūs, smalsūs, o svarbiausia mylėkite save!”

Antara (30 m)

5/5

Loreta, kokiu žodžiu išreikšti rankos, kuri mato, jaučia, girdi ir gydo prisilietimo pojūtį?… Aš neradau. Ačiū.”

Giedrė (51 m)

5/5

Miela Loreta kuria nuostabiai atvirą erdvę nuo įėjimo į kabinetą. Jos žvilgsnis, buvimas ir energija tiesiog atvėrė mane kaip knygą. Tiesiog kalbėjau kol nesusidūriau kaktomuša su savo vidiniu įsitikinimu, kurio niekaip negalėjau pakeisti…  o bendraujant su Loreta atėjo aiškumas. Jos rankos… jos rankos… kai ji uždeda man rankas ant pilvo, nutinka stebuklai. Jaučiu tekančią energiją ir savo gyvybiškumą. Dėkoju, Loreta, už viską, ką tu darai ir kaip tu tai darai… saugiai ekologiškai kūnui ir sielai.”

 
Jurgita
marc-olivier-jodoin-239619-unsplash_low-res-900x601

Naudinga informacija