Ramunėlių hidrolatas

Ramunėlių hidrolatas skirtas jautriai, sausai, pažeistai, išbertai, patinusiai odai prižiūrėti. Ramina, minkština, mažina uždegimus, naikina spuogus.

Tai efektyvi ir saugi aromaterapinė priemonė kūdikiams, vaikams, nėščiosioms ir senjorams. Raminantis aromatas, kurį daugelis įkvėpė dar kūdikystėje, įvairiopais pavidalais mus lydi visą gyvenimą. Ramina emocijas, nuima įtampą: pasipurškus ramunėlių hidrolatu ryte, jis gali sušvelninti būsimos dienos nerimą ir įtampą, vakare – atpalaiduoti kūną ir protą, lengviau užmigti.

Naudojimas:

kaip tonikas – apipurkšti veidą ir leisti nudžiūti, nešluostyti; purkšti ant odos, vos pajusite, kad jai to reikia: palepinkite veidą bent kelis kartus per dieną, jei būnate kondicionuojamose patalpose, karštomis vasaros dienomis, po saulės vonių; leiskite susigerti ir nudžiūti savaime.

kaip drėkiklis – apipurkšti veidą ir nelaukiant kol nudžius tepti kremą ar aliejų;

kaip prausiklis – prausti hidrolatu veidą ryte, ypač jei oda jautriai reaguoja į vandentiekio vandenį. Gausiai apipurkšti veidą, nuvalyti sušlapintu vatos diskeliu (nenuvalo makiažo); papurkšti ant veido, užbaigiant makiažo valymo procedūrą; leisti nudžiūti natūraliai, kad oda prisigertų nuostabių bioaktyvių augalo medžiagų.