Erškėtrožių žiedų hidrolatas

Šis hidrolatas skirtas sausai, jautriai, pažeistai, brandžiai ar vystančiai odai.

Erškėtrožių vanduo skatina ir stimuliuoja regeneracijos procesus odos ląstelėse, vienodina veido spalvą. Dėka atjauninamųjų savybių apsaugo odą nuo senėjimo, atstato jos stangrumą ir elastingumą.

Pasak Ajurvedos, rožių ir erškėtrožių žiedlapiai veikia kaip galingas širdies tonikas. Subalansuoja Pita ir Vata došas, sustiprina teigiamas emocijas, sustiprina laimės pojūtį, subalansuoja jutiminį suvokimą ir protą, nuramina širdį ir emocijas.

Naudojimas:

kaip tonikas – apipurkšti veidą ir leisti nudžiūti, nešluostyti; purkšti ant odos, vos pajusite, kad jai to reikia: palepinkite veidą bent kelis kartus per dieną, jei būnate kondicionuojamose patalpose, karštomis vasaros dienomis, po saulės vonių; leiskite susigerti ir nudžiūti savaime.

kaip drėkiklis – apipurkšti veidą ir nelaukiant kol nudžius tepti kremą ar aliejų;

kaip prausiklis – prausti hidrolatu veidą ryte, ypač jei oda jautriai reaguoja į vandentiekio vandenį. Gausiai apipurkšti veidą, nuvalyti sušlapintu vatos diskeliu (nenuvalo makiažo); papurkšti ant veido, užbaigiant makiažo valymo procedūrą; leisti nudžiūti natūraliai, kad oda prisigertų nuostabių bioaktyvių augalo medžiagų.